Holluf Pile Tornbjerg Idrætsforening
HPTI

Trænere


Forældre/Barn-hold - piger/drenge U3-5

Jakob Pavar Langhoff - mobil 31 39 50 01 - mail: jplanghoff@gmail.com 


Pigehold 

U6 - U8 Piger + U7 drenge
Mia Rosenkjær - mobil 26 40 69 06 - mail: miaannerosenkjaer@gmail.com
Henrik Voss - mobil 61 70 75 09 - mail: hr.mozart.voss@gmail.com 

U6 - U10 Piger
Dorthe Nielsen -  mobil 23 86 72 44 - mail: ridderhatten@mail.dk 
Sidsel Domazet - mobil 24 65 12 23 - mail: sidsel.louise.domazet@gmail.com


U12 Piger
Mads Dommerby Ryttov - mobil 22 13 59 14 - mail: madsryttov@hotmail.com 
Finn Lund Kinnberg - mobil 41 56 58 64 - mail: lundkinnberg@outlook.com


 

Drengehold 

U7 drenge  + U6-8 piger
Mia Rosenkjær - mobil 26 40 69 06 - mail: miaannerosenkjaer@gmail.com
Henrik Voss - mobil 61 70 75 09 - mail: hr.mozart.voss@gmail.com 

U8 Drenge
Søren Aamand Jørgensen - mobil 93 99 21 57 - mai: saamand@gmail.com 

U9 Drenge
Thomas Drejer - mobil 61 99 70 95 - mail: drejer@email.dk
Søren Kjær - mobil 22 32 27 10 - mail: sorenkjaer@sol.dk
Klaus Brock - mobil 51 96 43 09 - mail: brockandersen@hotmail.com

U10 Drenge
Kenneth Holst - mobil 22 99 22 32 - mail: kehob@hotmail.com

 

Damesenior

Lasse Holme Jensen - mobil 31 38 85 44 - mail: craap1@hotmail.com
 

Herresenior Serie 2

Claus Geipel - mobil 28 56 45 96 - mail: familiengeipel@gmail.com
 

Herresenior Serie 4

Ronnie Thorsen - mobil 20 41 27 47 - mail: ronnie_thorsen@hotmail.com
Mathias Bille-Hasselstrøm - mobil 31 53 01 99 - mail: mbh@fraugdegaard.dk 

Herre Super Veteraner

Carlo Vajhøj - mobil 29 47 91 30 - mail: cava@sosufyn.dk 

Herre Super Old Boys

Casper Nielsen - mobil 42 30 95 63 - mail: caspern0904@gmail.com

Bliv medlem
Skriv til os
Bliv medlem
Holluf Pile Tornbjerg Idrætsforening | HPTI | Nøglens Kvarter 12 - 5220 Odense SØ | CVR-nr. 30772326