Holluf Pile Tornbjerg Idrætsforening
HPTI

Trænere


Forældre/Barn-hold - piger/drenge U3-5
Jakob Pavar Langhoff - mobil 31 39 50 01 - mail: jplanghoff@gmail.com 


Mix-hold U7

Ane Stubgaard Ebbesvik - mobil 31 77 68 14 - mail: anestubgaaard@hotmail.com
Maria Eggertsen - mobil 28 43 51 56 - mail: jasmineggertsen2010@gmail.com


Pigehold 

U9 - U10 Piger
Dorthe Nielsen -  mobil 23 86 72 44 - mail: ridderhatten@mail.dk 
Sidsel Domazet - mobil 24 65 12 23 - mail: sidsel.louise.domazet@gmail.com

U11-13 Piger
Mads Dommerby Ryttov - mobil 22 13 59 14 - mail: madsryttov@hotmail.com 

 

Drengehold 

U8 drenge 
Mia Rosenkjær - mobil 26 40 69 06 - mail: miaannerosenkjaer@gmail.com
Henrik Voss - mobil 61 70 75 09 - mail: hr.mozart.voss@gmail.com 

U9 Drenge
Søren Aamand Jørgensen - mobil 93 99 21 57 - mai: saamand@gmail.com 

U10 Drenge
Thomas Drejer - mobil 61 99 70 95 - mail: drejer@email.dk
Søren Kjær - mobil 22 32 27 10 - mail: soren.kjaer@svendborg.dk
Klaus Brock - mobil 44 11 85 66 - mail: brockandersen@hotmail.com

U11 Drenge
Kenneth Holst - mobil 22 99 22 32 - mail: kehob@hotmail.com
Kim Sørensen - mobil 26 79 23 03 - mail: kimbsorensen@gmail.com
 

Damesenior

Lasse Holme Jensen - mobil 31 38 85 44 - mail: craap1@hotmail.com

 

Herresenior Serie 2

Claus Geipel - mobil 28 56 45 96 - mail: familiengeipel@gmail.com
Mads Larsen - mobil 26 39 18 48 - mail: madskross@gmail.com

 

Herre Super Veteraner

Carlo Vajhøj - mobil 29 47 91 30 - mail: carlo@vajhoj.dk 

Herre Super Old Boys

Casper Nielsen - mobil 42 30 95 63 - mail: caspern0904@gmail.com
Bliv medlem
Skriv til os
Bliv medlem
Holluf Pile Tornbjerg Idrætsforening | HPTI | Nøglens Kvarter 12 - 5220 Odense SØ | CVR-nr. 30772326